home    about    browse    search    latest    help 
Login | Create Account

Ochrana rostlin v ekologickém zemědělství

Kalinova, Jana; Moudry, Jan; Konvalina, Petr and Moudry, Jan (Jr.) (2007) Ochrana rostlin v ekologickém zemědělství. Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Zemědělská fakulta, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Ekonomická fakulta, ediční středisko.

Full text not available from this repository.


Summary

Odborná monografie se zabývá problematikou ochrany rostlin proti škodlivým organismům v ekologickém zemědělství. Podává stručnou charakteristiku jednotlivých skupin škůdců, chorob i plevelů a udává hlavní příznaky poškození které hlavní skupiny škůdců a chorob způsobují. Hlavní část monografie se zabývá metodami regulace škodlivých činitelů. Publikace obsahuje i odkazy na další zdroje informací a podává přehled významných i potenciálně nebezpečných plevelů. Na závěr je uveden příklad regulace chorob, škůdců a plevelů v porostu pšenice v ekologickém systému hospodaření.


Summary translation

The monography deals with plant protection in organic farming. The main groups of pests, diseases and weeds are briefly characterised. The main symptoms and damages are
described too. The main part of publication deals with methods of plant protection. The publication content referce to information sources and make a survey of important and dangerous weed. The example of regulation of diseases, pests and weed in organic wheat is in the end of text.

EPrint Type:Book
Keywords:plant protection, pests, weeds, diseases, ochrana rostlin, škůdci, plevele, choroby
Subjects: Crop husbandry
Research affiliation: Czech Republic > University of South Bohemia (JU)
ISBN:978-80-7394-030-0
Deposited By: Předotová, Pavla
ID Code:21061
Deposited On:07 Aug 2012 09:38
Last Modified:07 Aug 2012 09:38
Document Language:Czech/Česky
Status:Published
Refereed:Peer-reviewed and accepted

Repository Staff Only: item control page