home    about    browse    search    latest    help 
Login | Create Account

Konverze na ekologické hospodaření a projektování ekologických farem

Moudry, Jan (Jr.); Moudry, Jan; Konvalina, Petr and Kalinova, Jana (2000) Konverze na ekologické hospodaření a projektování ekologických farem. [Conversion on organic farming and designing of organic farms.] Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Zemědělská fakulta, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Ekonomická fakulta, ediční středisko.

Full text not available from this repository.


Summary

Publikace je zaměřena na konverzi na ekologické zemědělství a projektování ekologických farem. První část publikace se zaměřuje na přechodné období (konverzi) a obsahuje vymezení základních pojmů, předpoklady a plánování přechodu na ekologické hospodaření a zásady registrace ekologicky hospodařících subjektů. Druhá část je zaměřena na vlastní projektování ekologických farem, zákony vztahující se k projektování ekologického hospodaření, postup pro registraci ekologické farmy, doporučenou osnovu popisu ekologického podniku a seznam možných výjimek při projektování ekologického hospodaření.


Summary translation

Publication is focused on conversion to organic farming and designing of organic farming. First part is focused on conversion to organic farming and contains basic definition, proposals and plans for conversion and registration basic of farms. Second part of publication is focused on designing of organic farming, legislation, instructions for registration of organic farm, recommended schema of description of organic farm and list of possible exceptions for designing of organic farming.

EPrint Type:Book
Keywords:Conversion on organic farming, preconditions of conversion, conversion planing konverze na ekologické zemědělství, předpoklady pro konverzi, plánování konverze
Subjects:"Organics" in general
Environmental aspects
Research affiliation: Czech Republic > University of South Bohemia (JU)
ISBN:978-80-7394-045-4
Deposited By: Předotová, Pavla
ID Code:21047
Deposited On:07 Aug 2012 09:45
Last Modified:03 Oct 2015 12:32
Document Language:Czech/Česky
Status:Published
Refereed:Peer-reviewed and accepted

Repository Staff Only: item control page